Vyhledávání webu

Kudryavtseva Yana Alexeevna: biografie a záznamy

Kudryavtseva Yana Alexeevna je nejmladšídokonalým šampionem ve světových soutěžích v gymnastice. Dívka se narodila v sportovním prostředí, protože její otec je známý plavec, který vyhrál olympijské hry v roce 1992. Rodina žila v Moskvě.

Kariérní vzestup

Bylo dostatečně brzy k dosažení významného pokrokuKudryavtseva Yana Alexeevna. Její životopis souvisí s vážným sportem, počínaje rokem 2008, kdy bylo vítězství v juniorských turnajích vyhrál. Taková událost se uskutečnila v roce 2009 na území Dmitrova, soutěžila v Samaru v roce 2011, stejně jako v Kazani (2012).

kudryavtseva yana alekseevna
Sezóna, kdy začaly vystoupení na soutěžích,se stal rokem 2011. V té době byly oceněny talenty, které Yana Alekseevna ukázala Kudryavtsevovi. Mezi juniory probíhala mezinárodní soutěž. Současně pokračovala soutěž Grand Prix.

Yana Alekseevna Kudryavtseva vystoupila na vrcholjeho týmy. Vynikající práce se jí podařilo oba s popelnicemi as obručem. Juniors 'cup byl vyhrál. V Pesaru získal světové vedení Kudryavtseva Yanu. Její kariéra se rychle rozvíjela.

2012 přineslo vítězství v evropských soutěžíchmezi juniory. Srdce soudců podplatila krásně provedené představení s míčem. Kudryavtseva Yana Alekseevna obdržela "zlato" jako výsledek celého týmu.

Rychlý vývoj

Od té doby se její úspěchy vynásobily. Kudryavtseva Yana Alexeevna přechází do soutěže mezi dospělými. Sportovní kariéra v kategorii Senior začíná mezinárodním turnajem 2013, který se koná v ruském hlavním městě. Následná prohlídka se konala na území Holonu. Vše kolem bylo vyhrál brilantností, stejně jako soutěž s kluby, "bronz" byl produkován, díky míč, elegantně se podařilo s obručí.

Kudryavtseva Yana Alexeevna se stáváúčastník světového poháru, který se konal na území Sofie. Dal jí první místo v celorepublikových událostech. Navzdory skutečnosti, že se jednalo o její první sezónu, byla dívka jako první v historii překonat své konkurenty v této fázi na samotném vzestupu své kariéry. S jas byl podmanil si vedení v brance, dobře se vyrovnala s posilovacími stroji, získala „bronz“ pro výkon pásku.

Když se světový pohár uskutečnil na území Minsku, bylo okamžitě přijato druhé vítězství v celostních akcích, "zlato" pro práci s míčem a také druhé s páskou a kluby.

yana kudryavtseva

Nastavení záznamů

Další etapa její kariéry byla schválena ve Vídni,kdy "zvítězila" zlatá Yana Alekseevna Kudryavtseva. Fotografie ukazují, jak elegantní dívka, ale kolik vytrvalosti a tvrdé práce v ní! Při výkonu s míčem získala 19 bodů na aktualizovaném ratingovém systému, který byl v té době rekordní. Fenomenálně, mladá dívka byla, když získala titul evropského šampióna. Pouze 15 let a již takové výsledky!

V prvním finále světového poháru v Petrohradě v roce 2013 třetí místo v all-around byl přijat první místo pro práci s míčem, druhá - s palcátem a výkonnosti pásku.

yana alexeevna kudryavtseva fotka

Vítězství, bez ohledu na to, co

Srpen tohoto roku přinesl debut v Kyjevě v roce 2009v rámci mistrovství světa. Byly zde nějaké technické překážky. Několikrát se hudba vypnula, takže představení mělo začít znovu. Nicméně, navzdory všemu, se stala vítězem a získala výsledek 18.5.

Také bylo získáno první místo při práci s kluby,druhá pozice - s obručem, stejně jako pro hraní s míčem. Když tam bylo konečné vše kolem, to bylo provedeno v individuálním režimu, dívka vyhrál. Tento úspěch ji povznesl k postavení nejmladšího gymnasta, který za 15 let získal dokonalé vedení ve světě.

kudryavtseva yana Alexeevna kariéra

Dobytí Východu

Pak se události jejího života odvíjejí v Japonsku,kde byla členkou šampionátu klubu Aeon Cup. Dívka se chovala jako součást soutěže skupiny jménem svazu "Gazprom". Ona a její kolegové v národním týmu se stali vůdci týmové soutěže, před Běloruskem a Ukrajinou. Když tam byl jediný všichni kolem, Kudryavtseva obdržel "zlato".

Příští rok 2014 vrátí dívkuMoskvě, aby se zúčastnil jednoho z turnajů Grand Prix. Přináší třetí místo pro všechny a druhý - pro práci s okem a obručem. Gymnastka by mohla dosáhnout skvělých výsledků, kdyby se lépe připravovala, ale stále zůstala v prvních třech.

Kde lepší věci šly na Tie, kde se dostalaNadřazenost ve všech kategoriích, s výjimkou práce s krajkou. Tam vyhrál druhé místo. V Stuttgartu byly přijaty čtyři zlaté medaile. Jednou v Holonu na Grand Prix vyhrál dvě další první místa, jednu vteřinu a "bronz". Při druhé návštěvě v Pesaru bylo možné vyhrát ve všech kategoriích.

kudryavtseva yana alekseevna sportovní kariéra

Nezměněný šampion

Duben 2014 byl obdobíšampionát Ruska v Penze. Individuální všestrannost byla naprosto utlumená. Poté, co v Corbeil-Essonnes a Taškentu, je na druhém místě, za sebou jen jeho krajanem Margarita Mamun. Když probíhají následující kroky na území Sofie a Minsku, dívka se podařilo dosáhnout vítězství.

Jubilejní třicáté evropské mistrovství přineslo triumf v roli absolutního vůdce. Kazaň a finální fáze Mezinárodního poháru se staly obdobím obdržení čtyř zlatých medailí a jedné stříbrné medaile.

Světový pohár 2014 v Izraeli začalvšestranný tým, v jehož důsledku se účastníci z Ruska stali vítězi. Kudryavtsev byl kvalifikován ve všech závěrečných soutěžích. Kategorie kruhu, obruče, míče přinesly první místo a páska - druhá. Toto bylo také velmi úspěšné období, kdy opět získalo status absolutního šampiona v individuálním všestranném prostředí.

Na závěr soutěže získala Jana zvláštní cenu, kterou poskytla Longinesová za eleganci. Krása se stala vítězem ceny Silver Sword.

Nejvýznamnější úspěchy

Seznam záznamů o této křehké a elegantní dívce je úžasný:

• Stala se nejmladším gymnastou, která za 15 let získala absolutní mistrovství světa.

• Také vlastní status vítěze v jednotlivých debutových sezónách.

• Byl první, kdo získal 19 bodů z 20 v rámci nového systému rozhodčích na mistrovství Evropy v roce 2013.

• Na prvních evropských hrách v Baku nastavte rekord pro počet prvních míst.