Vyhledávání webu

Alla Kudryavtseva: biografie a zápasy slavného tenisového hráče

Slavný tenista z Ruska Alla Kudryavtsevase narodil v Moskvě v roce 1987, 3. listopadu. Znamení zvěrokruhu Štír. Její rodiče jsou Alexander a Galina Kudryavtsevy. Alla je jejich nejstarší dcera. Kromě své rodiny má syna Plato. Alexander Kudryavtsev byl jednou jedním z nejlepších sportovců SSSR, zapojený do grecko-římského zápasu. V roce 1980, v předvečer olympijských her v Moskvě, se stal mistrem světa v tomto sportu. Po ukončení sportovní kariéry začal být zaměstnán trenérskou prací. Alla matka je chemik profesí. Chvíli pracovala jako učitelka ve škole.

Alla Kudryavtseva

Alla Kudryavtseva: biografie, přicházející do sportu

Dívčino dětství bylo obyčejné. Sadik, matinees, komunikace s vrstevníky v pískoviště před domem, míčové hry. Rodiče však okamžitě cítili, že je velmi atletická: běží rychle, má silnou reakci a velkou přesnost. A pak se Alexander rozhodl vést svou dceru do tenisové sekce. Alla Kudryavtseva, po několika hodinách, oznámila svým rodičům, že nechtěla tento sport praktikovat. Vzhledem k tomu, že otec respektoval touhy svých dětí, neudržel sám sebe a opustil svou dceru sám. Když Allochka dosáhla 7 let, a ona šla do školy, chtěla znovu dělat tenis a ona řekla otci. Brzy byla koupena profesionální raketa (školka) z pevného sportovního obchodu a dívka začala pravidelně navštěvovat kurzy tenisu.

Školení

Její první mentor a učitel ve sportu bylIrina Granaturova. Byla to ona, která pomohla zapojit dívku do královského sportu. Dívka, šetřená bez úsilí, všichni prostí školních lekcí strávených na místě. Milovala sledování hry slavných tenisových hráčů, byla pro ně nemocná. Jako teenager opustila trenér a vstoupila do klubu Valerie, který vedl Lev Salop. Poté se její trenér stala křesťanskou Zahálkou a pro většinu tréninku šla do Států do Miami.

Alla Kudryavtseva, foto

Časná kariéra

V roce 2004, tedy ve věku 17 let, AllaKudryavtseva dokázala vstát na úroveň finalisty Orange Bowl. Bylo to samozřejmě výborný výsledek. Poté se dokázala vyhlásit jako profesionální tenista a začala hrát na mezinárodních turnajích. Ona měla fanoušky, kteří začali sledovat její úspěch již v oblasti dospělých. Již čtyři roky se v seznamu tenisových hráčů po celém světě podařilo se z 847. místa dostat do žebříčku na 59. místě. To se stalo, když bojovala ve Wimbledonu se slavnou tenistkou Venus Williamsovou (Venus Williams). Současně Alla šla studovat u moskevského GCOLIFK. Samozřejmě se nemohla plně věnovat studiu, protože potřebovala věnovat spoustu času na tenisovém kurtu a trénovat, aby se zúčastnila dalšího turnaje.

Hodně štěstí

Během své kariéry jako profesionální tenista, AllaKudryavtseva, jehož fotka je zveřejněna v tomto článku, se podařilo získat zhruba 1 milion dolarů v cenách. Podařilo se získat turnaj WTA v singlech a tři - v doublech. Během této doby se rozhodla pro svůj oblíbený úder - forehand. Mimochodem, její oblíbený obal je těžký. V roce 2007 už ve věku 20 let se Alla Kudryavtseva, tenis, který se stal nejdůležitějším životem, se poprvé zúčastnil hlavní sítě Grand Slamu. Od tohoto dne začalo vzestupy a pády, výhry a ztráty. O rok později šokovala celý sportovní svět a vyhrál na samotném turnaji Wimbledonu Maria Sharapova - jeho slavného krajana.

Alla Kudryavtseva-Osaka Naomi

Poruchy

Rok po jeho vzletu byla otevřenášampionát Rakouska se nemohl vypořádat s jiným krajanem a soupeřkou Dinarou Safinou a přišel o ni v prvním kole. Ve stejném roce ve Wimbledonu byla její opozice Elena Dementieva, ale tentokrát se sama ukázala nejlepším způsobem. O rok později se ve stejném rakouském Open Championship opět nedostala do finále, ale tentokrát se jí podařilo dostat se trochu dopředu a dostat se do druhého kola.

Alla Kudryavtseva: Životopis

Ascent

V roce 2010 se Alla zúčastnila AustralanůOtevřeno, ale nepřesáhlo druhé kolo. Po turnaji byl Aegon Classic v Birminghamu, kde Kudryavtseva dosáhl třetí kolo, ale prohrál s její krajan Maria Šarapovová. Ve stejném roce 2010 Alla byl první dosažení konečného hru GuangzhouInternational Women turnaj „s otevřenějším, ale vítězství je ztracen Jarmila Jarmila Gajdošová. A konečně štěstí usmál se na ni a ona byla schopná se poprvé, aby se stal mistrem v Open Championship v Taškentu. To jí bylo nejprve vítězství v turnaji WTA v současné době Alla Kudryavtseva počet opět klesl, a to na 140. ve světovém žebříčku Mimochodem, její dobré výsledky ve čtyřhře soutěže: .. tam byla schopna reagovat na 42-tém místě.

Alla Kudryavtseva - Naomi Osaka

Fanoušci ruského tenisového hráče z konceJaro roku 2016 se začalo těšit na turnaj, který se měl konat v červenci v kanadském městě Montreal. Alla soupeřka byla japonská Naomi Osaka. Vítězný fond v prvním kvalifikačním kole byl $ 2,168,000. Rozdíl ve věku mezi sportovci nebyl ani moc, ani malý, ale po dobu 10 let: Alla - 28 a Naomi - pouze 18. Obě dívky jsou pravice. V důsledku setkání bylo vítězství na straně ruského sportovce: 3/6, 7/6, 6/4. Hra trvala 128 minut. Během této doby si Alla Kudryavtseva, která do té doby obsadila 165. místo ve světovém žebříčku, si uvědomila 11 letů a tři zlomy. Co se týče japonského sportovce, 65. rakety světa, měla 11 es, tři body a jednu dvojku.

Alla Kudryavtseva Tenis

Zájmy

Alla Kudryavtseva kromě tenisu miluječíst. Jejími nejoblíbenějšími autory jsou Dostojevskij, Solženicyn, Akunin. Samozřejmě nemá moc času na to, aby se mohla věnovat své oblíbené zábavě, ale během dlouhých letů do států má čas vychutnávat si knihy. Alla velmi miluje zvířata. Má papouška a rottweiler, který má čas chodit před tréninkem. Je to velmi klidná a přátelská osoba, i když na turnajích se svým temperamentem, s nějakým "sportovním hněvem". Říkají, že kvůli tomu se nemůže soustředit a vyhrát.

Nejpamátnější zápas

Podle Ally Kudryavtsevy, pro ninezapomenutelným zápasem byl Australian Open Championship, kde "bojovala" proti Melanie Odinové. Nejprve ztratila - 3: 5 a Auden měl pět zápasů. Alla jim dokázala získat zpět, pak zvedla 4: 1, což umožnilo vyrovnat skóre. Pak šla dál a vyhrál 6: 4. Nicméně není to vítězství, ale proces hry byl zábavný. V horkosti vášně byl prostě šílený. Ze stánků se objevily výkřiky, píšťalky a bouřky. Na konci zápasu se Melanie chovala skvěle: velmi vřele blahopřeje soupeři a přála si, aby se v budoucích hrách hodila štěstí.